شرکت صنایع مس افق کرمان، در پی تصمیم هیئت مدیره هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه با هدف تمرکز بر فعالیت های تولیدی، پروژه ای و مدیریت توانمندی های مهندسی، مدیریت نیروی انسانی و بکارگیری تجربه های ارزشمند این هلدینگ در مجموعه ای مستقل با تمرکز بر این دسته از فعالیت ها، آغاز به کار نمود.
هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه، پس از سه دهه فعالیت مستمر در صنایع بالادستی و پایین دستی مس و دیگر عرصه های تولیدی، معدنی، مهندسی و خدماتی، اکنون مجموعه گسترده، توانمند با سرمایه ارزشمندی است که اداره آن نیازمند توجه ویژه به کارآمدترین و به روز ترین متدهای مدیریتی بنگاهای اقتصادی می باشد.
به همین سبب، رسیدن به یک ساختار مناسب و مبتنی بر دانش مدیریتی روز دنیا، جهت ساماندهی منابع انسانی، مالی و توان ماشین آلاتی هلدینگ، اولین و مهمترین گام جهت جلوگیری از هدررفت سرمایه ها و بهره وری بالا از اندوخته های شرکت و استفاده از فرصت های کاری و سرمایه ای آینده می باشد.
تاسیس شرکت صنایع مس افق کرمان، با چنین اهدافی، ایجاد فرصتی مغتنم برای رسیدن به ساختار کارآمد مجموعه ی بزرگ هلدینگ می باشد.
شرکت صنایع مس افق کرمان، با برخورداری از توان شرکت های زیر مجموعه خود، اکنون در حوزه های مختلفی چون مهندسی، عمرانی، خدماتی، تولیدی و درمانی فعالیت می کند.
این شرکت اگر چه نامی جوان دارد اما بر بلندای تجربیات گذشته ایستاده و در رسیدن به اهدافی بلندتر و آرمان هایی والا، اراده ای استوار دارد. شرکت صنایع مس افق کرمان، جهت ورود به تالار فرابورس کشور از هم اینک دورخیز کرده و در راستای حفظ و افزایش سرمایه سهامداران خود، رسیدن به این هدف را بی وقفه دنبال می کند.
شرکت های سرمایه محور، پیش از هر چیز باید حافظ منابع و منافع سهامداران خود باشند و امن ترین و پویاترین بستر برای رونق اقتصادی بر پایه تفکر مدیریتی روزآمد و کار و تلاش مستمر را فراهم آورند.
شرکت صنایع مس افق کرمان، افق های دوردستی را در صنایع کشور پیش روی خود تعریف کرده است. امید که در این مسیر با درایت، تفکر، اندیشه، نظم و خلاقیت بیشتر، به یاری پروردگار، پیروز و سربلند باشیم.